Bramka LAN / WLAN BiSecur z aplikacją na smartfona

15 Gru Bramka LAN / WLAN BiSecur z aplikacją na smartfona

Bramka LAN/WLAN Hörmann BiSecur umożliwia wygodne sterowanie napędami do bramy garażowej i bramy wjazdowej, drzwiami zewnętrznymi* i innymi urządzeniami za pomocą smartfona lub tabletu. Dodatkowo w aplikacji wyświetlane jest położenie bramy garażowej i wjazdowej z napędem oraz stan zaryglowania drzwi zewnętrznych*.

Komfortowe sterowanie z domu

Za pomocą intuicyjnej aplikacji BiSecur zainstalowanej
na smartfonie lub tablecie można teraz sterować bramą garażową, bramą wjazdową i drzwiami zewnętrznymi* oraz monitorować ich status z każdego miejsca w zasięgu sieci domowej. Wystarczy po prostu ustawić połączenie przez sieć WLAN.

Przez Internet z każdego miejsca na świecie

Z tej samej możliwości komfortowego sterowania można też korzystać w sposób mobilny, przebywając poza domem. W tym celu wystarczy zarejestrować bramkę i smartfon lub tablet w Internecie na stronie www.bisecur-home.com, aby aktywować swój osobisty dostęp. Następnie wszystkie funkcje można obsługiwać mobilnie przez połączenie internetowe na smartfonie lub tablecie z aplikacją BiSecur.

Łatwa instalacja, szybka konfiguracja

Bramkę LAN/WLAN łączy się z routerem kablem sieciowym lub przez sieć bezprzewodową. Konfiguracja poszczególnych urządzeń wyposażonych w odbiornik radiowy Hörmann odbywa się za pomocą aplikacji BiSecur na smartfonie lub tablecie.

Krok po kroku program pomaga przeprowadzić konfigurację jednego lub kilku napędów oraz ewentualnych innych podłączonych urządzeń.

Jesteś zainteresowany tym rozwiązaniem?
Tags:
, ,


Facebook