PRACUJEMY DLA CIEBIE

Dostarczamy najnowsze technologie, pomagamy klientom poprzez doradztwo w oparciu o zdobyte przez lata praktyczne doświadczenie oraz wiedzę.

WIEMY CZEGO OCZEKUJESZ

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ0%
GWARANCJA NA MONTAŻ I PRODUKT0%
DESIGN0%

CZEKAMY NA CIEBIE

Zapraszamy do naszego biura handlowego w Świdnicy przy ulicy Sikorskiego 37 (naprzeciwko Tesco). Na miejscu można dowiedzieć się szczegółów związanych z naszą ofertą. Na miejscu udostępniamy katalogi i prospekty reklamowe. Dodatkowo chętnie doradzimy, i przedstawimy praktyczne rozwiązania oraz różne oferty pod względem działania bramy, koloru czy też ceny.

WSPARCIE PRODUCENTA

Wszystkie komponenty bram i napędów z naszej oferty są konstruowane i produkowane przez firmę Hormann, co gwarantuje ich stuprocentową kompatybilność, a dla bezpieczeństwa – badane i certyfikowane przez niezależne i akredytowane instytucje. Produkcja odbywa się w Niemczech zgodnie z systemem zarządzania jakością DIN ISO 9001, a wyroby wytwarzane w tym systemie spełniają wszelkie wymagania europejskiej normy PN EN 13241-1.

NASZA OFERTA

Zobacz w czym się specjalizujemy lub przejdź do przeglądu usług.

72%
INSTALACJE AUTOMATYKI NA DUŻYCH INWESTYCJACH

Nie boimy się większych wyzwań. Mamy spore doświadczenie w realizacjach na halach produkcyjnych, centrach transportowych, blokach, budynkach policji czy straży pożarnej.

56%
SERWIS AUTOMATYKI RÓŻNYCH PRODUCENTÓW

Jesteśmy partnerem firmy Hoorman, ale nie boimy się innych urządzeń - zwyczajnie się na tym znamy. Jeśli masz problem z automatyką - zapraszamy.

47%
MONTAŻ NAPĘDÓW NA ZAMÓWIENIE

Pamiętaj, że montaż bramy czy napędu jest równie ważny co samo jego wykonanie. Nawet najlepszy produkt można zamontować tak, że potem sprawia problemy i szybciej się zużywa.

30%
ZAPLECZE DLA FIRM W ZAKRESIE UTRZYMANIA PRODUKCJI

Współpracujemy z firmami produkcyjnymi w zakresie wsparcia utrzymania produkcji. Oni pracują a my trzymamy rękę na pulsie. To się opłaca bardziej rozbudowany dział utrzymania ruchu. Zapytaj nas o ofertę.